Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.

Nacházíte se zde:   DIGIOBCHOD | Doprava a platbaDoprava a platba

Doprava a platba ČR
Doprava a platba SR

Doprava a platba ČR

Skladové zboží je expedováno v den vaší objednávky nebo ihned po potvrzení (každá objednávka je ověřována telefonicky nebo emailem). V případě, objednáte-li zboží u kterého je napsaná poznámka "není skladem", budete kontaktováni o dostupnosti telefonicky nebo emailem. Doba dodání i cena za přepravu je závislá na službě, kterou si zvolíte. Balné je u každé zásilky zdarma.

Způsob dopravy Doba dodání
Cena
Česká pošta - Balík do ruky Doba dodání zásilky: obvykle 3 pracovní dny. Lze využít jen pro dodání na adresy v rámci ČR. Zboží objednané do 11 hodin obdržíte následující pracovní den (není garantováno). Pokud Vás zboží nezastihne na dodací adrese, zůstává po dobu 7 dní na poště. 119,- Kč
Česká pošta - Balík na poštu Doba dodání zásilky: Obvykle 3 pracovní dny. Lze využít jen pro dodání na adresy v rámci ČR. Zboží objednané do 11 hodin obdržíte následující pracovní den (není garantováno). Zboží je k dispozici pro vyzvednutí po dobu 7 dní na poště. 119,- Kč
Česká pošta - Doporučená zásilka Doba dodání zásilky: Obvykle 3 pracovní dny. Lze využít jen pro dodání na adresy v rámci ČR a pro drobnější předměty s výškou do 5 cm, s váhou do 2 kg a s cenou do cca 700 Kč. Zboží objednané do 11 hodin obdržíte následující pracovní den (není garantováno). Pokud Vás zboží nezastihne na dodací adrese, zůstává po dobu 14 dní na poště. 69,- Kč
PPL CZ Zboží objednané do 11 hodin obdržíte následující pracovní den. 99,- Kč
Osobní odběr

ul. Ječná 32, Praha 2
ul. U Větrníku 2034/3, Praha 6
ul. Pekařská 18, Brno

Kurýr po Praze
(školený prodejce AARON)
Doba dodání zásilky: do 4 hodin do vzdálenosti 20 km od prodejny v Ječné, při objednávce zboží do 13:00. Za každý 1km navíc účtujeme 10 Kč. Tato služba se nevztahuje k prodeji na splátky ani ke zboží označenému "Doprava zdarma".
299,- Kč

U výrobků označených carriage.gif bude doprava zdarma (netýká se dopravy kurýrem).

Způsob platby  
Dobírka Zboží se platí v hotovosti při převzetí zásilky od dopravce. Doporučujeme nachystat si hotovost přesně. Dobírka je zpoplatněna částkou 29 Kč.
Home Credit nebo Cetelem Více informací v sekci Splátky.
Hotově na prodejně

ul. Ječná 32, Praha 2
ul. U Větrníku 2034/3, Praha 6
ul. Pekařská 18, Brno

Bankovním převodem Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte proforma fakturu a variabilní symbol platby, který Vás bude následně identifikovat.
Prostřednictvím PayU Při volbě platby pomocí PayU budete po vytvoření objednávky přesměrováni na stránky PayU, kde následně provedete platbu.

Doprava a platba SR

Spoločnosť AARON Shop je platcom DPH na území Českej Republiky. Sme teda schopní pre našich zahraničních zákazníkov vystaviť daňový doklad s 0% DPH. K vystavenie dokladu je potrebné predložiť Osvedčenie o platcovi DPH na území Slovenskej Republiky.

Spôsoby platby pri objednávke na Slovensko:

Platba za tovar, ktorý si objednáte, bude prevedená v eurách. Kurz prevodu sumy z CZK na EUR je vyhlásený a zverejnený na internetových stránkach ČNB ku dňu kedy je vystavená faktúra. Náš účet je vedený na Slovensku, tým sme sa snažili predísť zo strany zákazníkov k zbytočným poplatkom za medzinárodný bankový prevod.

 • Bankovým prevodom
   Pri vytvorení objednávky prostredníctvom nášho internetového obchodu je možné pri voľbe platby zadať „Bankovním převodem“. Náš zamestnanec vám vystaví proforma faktúru, ktorú uhradíte na náš účet vedený v Tatra banke. Po pripísaní fakturovanej sumy na náš účet vám bude tovar odoslaný a doručený do 2 pracovných dní zásielkovou službou PPL SK.

  Bankové spojenie:
  Názov banky: Tatra banka, a.s.
  Číslo účtu: 262 922 4035/1100
  Sídlo banky: Hodžovo nám. 3, P.O.Box 42, 85005 Bratislava

 • Dobierkou
  Pri vytváraní objednávky si pri voľbe platby zadáte „Dobírka“. Tovar vám bude doručený zásielkovou spoločnosťou PPL SK do 2 pracovných dní od kontaktu naším pracovníkom. Zasielanie balíkov na územie Slovenska je spoplatnené sumou 199 Kč s DPH (cca 7,3 €) u PPL SK a dobierka je spoplatnená sumou 29,- Kč s DPH (cca 1,1 €).

 • Osobný odber

Osobný odber v našich predajňach Praha 2 - Ječná 32, Brno - Pekařská 18

Ďalšie informácie k preprave na Slovensko službou PPL SK

Zasielanie balíkov na územie Slovenska je spoplatnené sumou 199 Kč s DPH (cca 7,3 €) u PPL SK.

Doručenie zásielky je obvykle do 72 hodín od informovania zákazníka o odoslaní balíku z našej centrály v Prahe. Na balíku bude uvedené vaše kontaktné telefónne číslo, ktoré ste uviedli do objednávky.

Odoslané balíky je možné kontrolovať na stránkách prepravce (PPL). Číslo balíku nájdete uvedené v zápätí faktúry, ktorá vám bude zaslaná na vami uvedený email.

Kontaktný telefón pre predaj na Slovensko:

Eva Kočišová
+420 296 206 502k obsahu ↑


Aktuality

Otevíráme EXPRESS výdejnu na Praze 6!

01.10.2015 |

S potěšením vám můžeme oznámit, že k dnešnímu dni otevíráme EXPRESS výdejní místo na Praze 6, nedaleko stanice metra Petřiny (trasa A). Těšíme se na vás!

Doprava ZDARMA

17.08.2015 |

Objednávky od 1000,- Kč vám doručíme službou PPL ZDARMA!

...všechny aktuality RSS

 
online fotosberna platba PayU

k obsahu ↑


Fotosběrna - tisk kalendářů z Vašich fotek Fotosběrna - tisk kalendářů z Vašich fotek