Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.

Splátkový prodej

Potřebujete poradit?
Martin Tesařík
Martin Tesařík
mobil:774 487 167
tel.:530 348 376
email:dotazy@digiobchod.cz

Nacházíte se zde:   DIGIOBCHOD | Tablety a čtečky knih


Tablety a čtečky knih - Pipo

Tablety jsou spolu se smartphony jedny s nejpopulárnějších mobilních zařízení současnosti. K dispozici jsou nejčastěji tablety s operačními systémy Android, iOS nebo s Windows a obvykle jsou vybaveny Wi-Fi, GPS navigací, bluetooth modulem, zabudovanou kamerou a případně i 3G konektivitou po vložení SIM karty. Některé tablety disponují i TV tunerem. Dnešní tablety mají nejčastěji úhlopříčku mezi 7" až 10" a nejlepší obraz typicky poskytují modely s IPS displejem, který má přirozenější barvy i výborné pozorovací úhly. K tabletu doporučujeme zakoupit vhodné pouzdro či fólii přes displej, které zaručí, že ani při intenzivním používání nedojde k zbytečně rychlému opotřebení přístroje. 

Ceník kategorie Tablety a čtečky knih
Pipo polohovací pouzdro pro 8“ tablet Pipo W4 - černá

Pipo polohovací pouzdro pro 8“ tablet Pipo W4 - černá
249 s DPH
 skladem

Pipo polohovací pouzdro pro 8“ tablet Pipo W4 v černé barvě, ochrání váš tablet a zároveň poslouží jako praktický stojánek pro sledování filmů či prohlížení internetu. Obal je vhodný pro tablet Pipo W4 a to jak rozměry, tak i výřezem pro zadní fotoaparát.


k obsahu ↑


k obsahu ↑


Fotosběrna - tisk kalendářů z Vašich fotek Fotosběrna - tisk kalendářů z Vašich fotek