Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.

Nacházíte se zde:   DIGIOBCHOD | Prodávané značky | Olympus


Olympus

Naše společnost je významným prodejcem digitálních fotoaparátů Olympus. 

Profilu společnosti Olympus
Společnost OLYMPUS C & S spol. s r.o. (OCS) vznikla v roce 1991.

Hlavním předmětem činnosti OCS je distribuce a prodej produktů značky Olympus v České republice a na Slovensku. OCS se dále ještě zabývá technicko - poradenskou činností, servisní činností a rovněž poskytuje služby zákaznické podpory.

Význam těchto doprovodných aktivit v rámci OCS byl zvýrazněn zejména v uplynulých letech počátku tohoto století, které byly pro Společnost obdobím výraznějších změn a to zejména v oblasti organizace a celkového uspořádání OCS.

Po deseti letech působení byla původně organizační složka OCS na Slovensku transformována od 1. 6. 2003 na samostatnou společnost ve stoprocentním vlastnictví OCS (Olympus SK). OCS rovněž začal využívat nové sídlo v Evropské ulici v Praze, kam byla přesunuta administrativa a veškeré skladovací kapacity. Zmiňovaný rozvoj doprovodných aktivit souvisel s reorganizací evropské větve skupiny Olympus zastřešované mateřskou společností Olympus Europa. Ve spolupráci s mateřskou společností tak byly založeny tři nové dceřiné společnosti OCS, čímž Společnost výrazně posílila své postavení v rámci celé skupiny Olympus.

Olympus Service Facility Czech se sídlem v Přerově zajišťuje opravy fotoaparátů značky Olympus pro významnou část evropského regionu. Od roku 2004 tato dceřinná společnost působí ve vlastních prostorách, resp. nově zbudovaném sídle, kdy developerem projektu byl člen skupiny Olympus C&S - OCS Leasing. Celkové investiční náklady dosáhly hranice 100 mil. Kč.

V novém pražském sídle OCS rozvíjí svou činnost dceřiná společnost Olympus Endo Repair Czech, která provádí velké a střední opravy endoskopů Olympus pro celou Evropu.

Ze SRN bylo do Prahy rovněž přesunuto call centrum, které poskytuje zákaznickou podporu pro celou Evropu. Pro tyto aktivity byla založena společnost Olympus Customer Support Centre, která působí v novém sídle OCS od října 2003.

OCS je členem celosvětově působící skupiny Olympus (Olympus Corp.), která se zabývá výzkumem, vývojem a výrobou produktů založených na optických technologiích. Produktové portfolio Olympus tvoří čtyři základní produktové skupiny: spotřební zboží (digitální fotoaparáty, filmové fotoaparáty, nahrávací zařízení), lékařská technika (medicínské endoskopy, biologické mikroskopy, klinické analyzátory), průmyslové aplikace (průmyslové mikroskopy, endoskopy a měřící zařízení, tiskárny) a a výrobky pro vědu, výzkum, vzdělávání a diagnostiku (mikroskopy, biochemické analyzátory a zařízení pro genovou medicínu). Posledně jmenovaná skupina vznikla k 1. 4. 2003 restrukturalizací lékařské techniky, čímž Olympus rozšířil svůj záběr i do oblasti genové medicíny.

Evropskou větev skupiny Olympus (Olympus Europe Group) zastřešuje německá společnost Olympus Europa GmbH se sídlem v Hamburku. Olympus Europe Group tvoří vedle evropské matky dalších již 41 dceřiných společností zabývajících se zejména distribuční, ale i výrobní a servisní činností.

Jestliže máte zájem o koupi digitálního fotoaparátu Olympus
navštivte některou z našich prodejen v Praze, Brně či Hradci Králové.
Neváhejte a kupte si značku Olympus.

Oficiální stránky výrobce OLYMPUS

Nejprodávanější fotoaparáty

Jméno a logo 'Olympus' jsou chráněné obchodní značky firmy Olympus C&S.

Kategorie

 

v našem sortimentu naleznete

Dalekohledy

Síťové zdroje

Battery gripy

Dálkové ovládání a spouště

Kabely USB, AV, HDMI

Blesky a příslušenství

k obsahu ↑


Aktuality

Otevíráme EXPRESS výdejnu na Praze 6!

01.10.2015 |

S potěšením vám můžeme oznámit, že k dnešnímu dni otevíráme EXPRESS výdejní místo na Praze 6, nedaleko stanice metra Petřiny (trasa A). Těšíme se na vás!

Doprava ZDARMA

17.08.2015 |

Objednávky od 1000,- Kč vám doručíme službou PPL ZDARMA!

...všechny aktuality RSS

 
online fotosberna platba PayU

k obsahu ↑


Fotosběrna - tisk kalendářů z Vašich fotek Fotosběrna - tisk kalendářů z Vašich fotek