Obchodní společnost AARON shop s.r.o. byla nucena s ohledem na ekonomické problémy nezávislé na vůli jejího vedení ukončit svou činnost. Všem dosavadním zákazníkům děkujeme za přízeň.

Nacházíte se zde:   DIGIOBCHOD | Prodávané značky | Panasonic


Panasonic

Prodej Panasonic v Praze a Brně

Naše společnost je významným prodejcem digitálních fotoaparátů Panasonic.

Profil společnosti Panasonic

Panasonic v České republice Společnost Matsushita Electric Industrial Co., Ltd. působí v České republice prostřednictvím společností Panasonic Czech Republic, s. r. o. (PCS), Matsushita Television Central Europe s. r. o. (MTE), Matsushita Communication Industrial Czech s. r. o., (MCCZ) a Panasonic Europe Software Development Laboratory s. r. o. (PESDL). Hlavními prodejními značkami jsou Panasonic a Technics.

Panasonic Czech Republic s. r. o. byla založena 10. srpna 1995 v Praze s cílem rozšířit obchodní aktivity na českém trhu. Hlavním úkolem této společnosti bylo dosáhnout maximální spokojenosti zákazníků poskytováním technické podpory, vytvářením prodejních kanálů, distribucí a činností v oblasti marketingu a reklamy.

Společnost Panasonic Czech Republic v současné době v České republice prodává přes 800 druhů výrobků, včetně 550 audio a video produktů, 240 výrobků z oblasti telekomunikace a IT a 30 druhů domácích spotřebičů.

Základní filozofií firmy Panasonic je přispívat k zlepšování našeho životního prostředí a zvyšování životní úrovně celé společnosti. Proto je nedílnou součástí aktivit společnosti Panasonic také sponzoring rozmanitých projektů v oblasti kultury, sportu, vzdělání a charity, jako například Mezinárodní hudební festival Mladá Praha.

V dubnu 1997 zahájila v Plzni provoz továrna na výrobu televizorů Matsushita Television Central Europe, s. r. o. První televizory z této továrny byly dodány do SRN již v červnu téhož roku. V současné době se v továrně vyrábí široká škála výrobků včetně mono a stereo televizorů o úhlopříčkách 14, 21, 24, 25, 28, 29 a 32 palců s frekvencí 50 a 100 Hz, obrazovky s poměry 4:3 a 16:9 a tradiční i moderní ploché obrazovky T [tau].

Továrna MTE představuje jednu z nejrozsáhlejších zahraničních investic v České republice. Od zahájení provozu v roce 1997 bylo v Plzni vyrobeno více než 4 miliony barevných televizorů. 98 procent produkce je vyváženo do 30 evropských zemí. V uplynulých letech došlo k rozšíření výroby a navýšení celkové investice na 2,71 mld Kč a do konce roku 2005 hodlá společnost proinvestovat celkem 1,05 mld Kč. MTE zaměstnává 1750 lidí a v dubnu loňského roku obdržela cenu za 1. místo v soutěži „Investor roku 2000“ v kategorii „Největší expanze“.

V listopadu 2001 založila v SRN sídlící společnost Panasonic European Laboratories GmbH novou laboratoř v Plzni nazvanou Panasonic Europe Software Development Laboratory s. r. o. Laboratoř je součástí evropské sítě výzkumných a vývojových pracovišť společnosti Panasonic se zaměřením na vývoj softwaru pro digitální televizní systémy a vývoj v nejnáročnější oblasti TV technologie - ‘Multimedia Home Platform’ (MHP).

Posledním významným projektem společnosti Matsushita Group v České republice bylo otevření nové továrny na výrobu autorádií a mobilních telefonů firmy Matsushita Communication Industrial Czech, s. r. o. v Pardubicích. Společnost MCCZ byla založena v březnu 2001 jako dceřiná společnost firmy Matsushita Communication Industrial Co., Ltd. a její evropská výrobní základna. Rok poté, v březnu letošního roku, byla slavnostně spuštěna výroba v novém provozu, jehož výstavbu provázela investice o výši 700 milionů korun, která by měla být navýšena do konce letošního roku o dalších 200 milionů. Společnost se specializuje na výrobu mobilních komunikačních zařízení a audio systémů do automobilů pro evropský i mimoevropský trh a v současné době zaměstnává 300 lidí.

Oficiální stránky výrobce PANASONIC

Nejprodávanější fotoaparáty

Jméno a logo 'Panasonic' jsou chráněné obchodní značky firmy Panasonic Czech Republic s. r. o.

Kategorie

v našem sortimentu naleznete

Kamery na paměť. karty

Síťové zdroje

Dálkové ovládání a spouště

Blesky a příslušenství

Světla a odrazné desky

Mikrofony

k obsahu ↑


Aktuality

Otevíráme EXPRESS výdejnu na Praze 6!

01.10.2015 |

S potěšením vám můžeme oznámit, že k dnešnímu dni otevíráme EXPRESS výdejní místo na Praze 6, nedaleko stanice metra Petřiny (trasa A). Těšíme se na vás!

Doprava ZDARMA

17.08.2015 |

Objednávky od 1000,- Kč vám doručíme službou PPL ZDARMA!

...všechny aktuality RSS

 
online fotosberna platba PayU

k obsahu ↑


Fotosběrna - tisk kalendářů z Vašich fotek Fotosběrna - tisk kalendářů z Vašich fotek